Firma Art4net s.c. działa w obszarze usług związanych z internetem.
Głównymi przedmiotami działalności naszej firmy są:

Na potrzeby naszych klientów posiadamy serwery, na których zlokalizowane są strony www oraz aplikacje internetowe.

Ze względu na charakterystykę naszej działalności można ją podzielić na dwa główne obszary, w których dokonaliśmy inwestycji:

Realizacja projektu pozwoliła na bardziej kompleksową obsługę naszych klientów w sferze tradycyjnych materiałów reklamowych (systemy identyfikacji wizualnej, ulotki itp.). W tej chwili możemy zaoferować naszym partnerom kompleksową obsługę - od opracowania systemu identyfikacji wizualnej, poprzez wytworzenie poszczególnych elementów (strona www, materiały drukowane), aż do ich dostarczenia klientowi.

Równocześnie, dzięki realizacji projektu możemy świadczyć usługi hostingu bardziej kompleksowo na jeszcze wyższym poziomie jakości usług niż dotychczas. Zapewniliśmy naszym klientom pełną ochronę informacji, które nam powierzają oraz większą wydajność i stabilność dostępu do hostowanych stron www i aplikacji.

CAŁKOWITA WARTOŚĆ PROJEKTU WYNIOSŁA: 24 581,08 zł
W TYM WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 14 748,65 złProjekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie
www.rpo.silesia-region.pl oraz www.scp-slask.pl